Skip to content Skip to footer
Brief info

Interaktívne hudobno-divadelné predstavenie
Cirkus Muzikus nás zavedie do krajiny hudby, divadla, tanca a
nespútanej hudobnej zábavy.

Deti z publika sa po vydarenom hudobnom konkurze ocitnú priamo na scéne ako profesionáli v divadle a stávajú sa súčasťou deja. Budujú nové predstavenie priamo pred očami svojich spolužiakov v hľadisku, cez fragmenty z tvorby Saint-Saensa, L. v. Beethovena, Joplina, Offenbacha ku kulminačnému bodu predstavenia, ktorým je príchod exotickej postavy kúzelníka Thieryho zo Slovenského salaša, ktorý prináša medzi deti frenetické rytmy. Hudobné motívy stelesňujú konkrétny programový obsah a vytvárajú v deťoch otázky, čo daný hudobný motív znamená.

Predstavenie Cirkus Muzikus videlo tisíce spokojných detských divákov od Svidníka až po Bratislavu, naprieč celým Slovenskom. Samotné predstavenie je ideálnym prepojením detskej hry s náučnými poznatkami z oblasti klasickej hudby, hudobných nástrojov a hry na perkusie a bicie nástroje, ktoré si deti spoločne užijú.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.