Skip to content Skip to footer
Brief info

Slovenská herečka a speváčka Jana Lieskovská sa venuje tiež rozhlasovej tvorbe a dabingu, no vidieť ste ju mohli aj TV seriáloch ako sú Druhý dych, Chlapi neplačú, Dr. Ema. Spolupracovala s uznávaným režisérom Jozefom Bednárikom, odkiaľ pramení jej vzťah k šansónom.

Pri výbere repertoáru siaha nielen po výrazných melódiách, ale aj silných a emotívnych textoch, ktoré v človeku ešte dlho rezonujú.

Na svojich koncertoch oživuje nezabudnuteľné piesne Marty Kubišovej, Hany Hegerovej, Marie Rottrovej, ale aj jazzové štandardy a slovenské šansóny.

Hudobný sprievod jej kapely predstavujú vyspelí muzikanti s multižánrovým presahom, čo obohacuje celé zoskúpenie a vytvára tak rovnováhu slova ako dramatickej zložky a hudobného jazyka.

Speváčka

OBSADENIE KAPELY

spev– Jana Lieskovská
klavír – Petra Géciová 
kontrabas – Juraj Kalász 
bicie – Jakub Valiček
akordeón – Viliam Majer

 
What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.