Skip to content Skip to footer
Brief info

Z nevyčerpateľnej studnice variácií detských príbehov dobra a zla vzišlo množstvo príbehov, ktoré časom zľudoveli. Podobne je to i v známej rozprávke Soľ nad zlato, ktorej námet napomohol aj tvorcom rozprávky s príbuzným názvom Melódia nad zlato.

Príbeh oscilujúci na morálne pomyselnom dvojtvare dobra a zla sa na základe hudobného dialógu dvoch sestier a ich prezentácii ľudských hodnôt snaží divákov primäť k uspokojivému rozhodnutiu, ktorá emócia je ich kráľovskému otcovi bližšia.

Sestra Bára je výrazná, extrovertná rebelka prijímajúca všetky vonkajšie afekty doby, pozlátko, prchkosť, jej hmotnú a materiálnu pominuteľnosť. Cez modernú hudbu hip-hopu sa priamo vysmieva svojmu kráľovskému otcovi a svojej mladšej sestre Cilke.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.